Armádní složky

12. dubna 2015 v 17:39
ARMÁDNÍ SLOŽKY

Vojenská síla Země, narozdíl od policejních jednotek, zasahuje do běžného života jen málokdy a běžný občan se s jejími příslušníky tedy setká jedině v případě, že už mají po službě a vyrazí do některého z barů.
Vojáci téměř vždy disponují kybernetickými vylepšeními, znalostí nejnovějších zbraní a dlouholetým výcvikem. Jejich řady pravidelně rozšiřují absolventi několika vojenských akademií, na které nastupují v raném věku a opouští je přibližně v pětadvaceti letech, výjimkou ovšem nejsou ani nejrůznější náročné rekvalifikační kurzy. V armádě panuje přísná disciplína a chování, které je promíjeno policistům nebo běžným občanům zde není tolerováno, stejně jako jakékoli vztahy na pracovišti nebo porušení řetězce velení.
Velení armády se přímo zodpovídá třem nejvýše postaveným členům Systému.Vůdce: Armádní generál James Conor
Počet členů: Několik stovek až tisíců
Oblast působení: Země, některé koloniální planety
Rozsah činnosti: Udržování galaktického míru, dohlížení na dodržování zákonů Systému, potlačování občanských nebo koloniálních povstání
Seznam známých členů:

Přijímá nové členy: Ano

..................................................

POLICEJNÍ SBOR

Policie funguje převážně jako pořádková služba, velmi podobně jako to známe v dnešní době. Jakýmsi "bonusem" jsou God´s Eyes, mobilní, létající kamery zaznamenávající postup policejních jednotek v terénu a při zásahu. Posloupnost velení zůstává oproti současnosti taktéž nezměněná s tím rozdílem, že policie je podřízena nejen Systému, ale i armádnímu vedení.
Pokud toužíte po tom, kráčet po cestě spravedlnosti se státním bytem a mizerným platem, není nic snažšího než vstoupit na policejní akademii a projít čtyřletým výcvikem. Její absolventi začínají svou kariéru s hodností rotný. Poměr mužů a žen je v policejním sektoru vyrovnaný, mírně převažují muži. Morálka je uvolněnější než v armádě, přesto poměrně přísná a přestupky proti Systému, případně členství v organizacích typu Cerberus nejsou tolerované.


Vůdce: Generálporučík Zachary Addams
Počet členů: Několik stovek
Oblast působení: Crystal City, Země
Rozsah činnosti: Pořádková služba, stíhání zločinců, provozovatelé věznice
Seznam známých členů:

Přijímá nové členy: Ano
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama