Kyborgové

21. dubna 2015 v 21:13
Kyborgové jsou lidé disponující mechanickým nebo elektronickým vylepšením těla.
Nejčastější modifikací bývá vylepšený zrak, či sluch, u vojenských a policejních složek pak nejsou překvapivé ani kybernetické končetiny. Přesto, že společnost jako taková je poměrně tolerantní, mnoho lidí stále kyborgy vnímá se značnými předsudky a někdy je s nimi zacházeno jako s droidy. Tímto přístupem jsou známí hlavně členové a podpůrci organizace Cerberus, kteří často veřejně vystupují proti takovýmto zásahům do lidského těla.

Kybernetická chirurgie je nicméně stále výnosnějším byznysem. Odvětví, které začalo s cílem pomáhat postiženým a zraněným lidem, se velmi rychle změnilo na lukrativní obchod. Velké procento bohatých lidí stále častěji sahá po vylepšeních, i když ve vší tajnosti. Do určité míry je možné implantáty skrývat, pokud je však nahrazena celá končetina nebo jsou modifikace natolik rozsáhlé, aby majiteli například umožňovali vidět do elektronických přístrojů, není možné se vyhnout jizvám. Kybernetické součáti implantované lidem se také zásadně nepřekrývají syntetickou kůží, neboť ta se nedokáže navázat na lidskou tkáň.

Rozsah modifikací, které vaše postava prodělala je jen na vás. Pamatujte ale, že čím výraznější budou, tím těžší bude mít život mezi lidmi. Pokud si nejste čímkoli jistí, nebojte se zeptat, nekoušeme.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katie Katie | Web | 21. dubna 2015 v 21:29 | Reagovat

Ahoj, na mém blogu je další video VLOG :) budu ráda, když se přijdeš podívat.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama