Lidé

21. dubna 2015 v 20:48
Lidé budoucnosti nejsou příliš odlišní od těch, které vídáte každý den.
Jsou vzdělanější, alespoň ti bohatí, avšak stejnou
měrou, jakou vzrostla jejich inteligence, stoupla i jejich krutost. Jistě, ne každý je masovým vrahem, nevěrníkem nebo zlodějem, jen téměř všichni mají své jasné cíle a priority, kterých chtějí dosáhnout za jakoukoli cenu. Měřítkem úspěchu je to, kolik kreditů je na vašem bankovním účtu, v jakém sektoru žijete i to, s kým se stýkáte. Není neobvyklé, že sňatky jsou mezi bohatými rodinami domlouvány již při narození dětí.

Náboženské spory jsou minulostí, víru v boha (případně bohy) totiž nahradila bezmezná víra ve vlastní schopnosti a technologie. Někteří tuto ideu nesdílejí a přáli by si návrat k tradičnějším hodnotám. Ti se pak připojují k rebelům nebo Cerberu, pokud mají dostatek odvahy na to, aby své stanovisko vyjevili veřejně.

Všichni hovoří stejným jazykem podobným angličtině, většina ostatních je již zapomenuta, nebo užívána jen v určitých chvílích tak, jako v dnešní době běžný jedinec používá latinu - leda při studiu práv či medicíny. Přesto se v řeči vyskytují rozdíly, které je možné označit jako přízvuk nebo nářečí. Hlavně mezi lidmi ze čtvrtého a pátého sektoru.

Krom Země žije mnoho lidí na koloniálních planetách, zejména zahradního typu (tedy s bujnou vegetací a zemědělskou půdou) nebo opravené Arše.

V současné době je možné registrovat se jen jako obyvatel Země - Crystal City.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama