Sestava vlády

14. dubna 2015 v 21:22

Vyjednávání a dohady o způsobu vlády nad městem a celou aliancí se vlekly skutečně dlouho. V různých stádiích utváření současné společnosti se vyzkoušelo mnoho typů uspořádání - totalitní monarchie, císařství, konstituční monarchie, až se nakonec jako nejlepší osvědčila parlamentní republika, většinou lidí ale jednoduše označována jako "Systém".

Vláda, jako taková, je dnes v rukou celkem patnácti lidí, z nichž deset představuje parlament složený ze dvou zástupců každého sektoru ( zástupci prvního sektoru nejsou potomci původní Stovky), zbytek vlády tvoří 5 přímých potomků původní Stovky, jejichž slovo má největší váhu a kteří mají právně závazné právo Veta, které se musí dodržet, i kdyby jej vyslovil pouze jeden.

Zástupci ze sektorů jsou voleni ve volbách každé tři roky. Volby jsou jednokolové a vyhrávají dva kandidáti, kteří mají nejvyšší počet hlasů. Pokud se objeví tři a více kandidátů se stejným nejvyšším počtem hlasů, koná se kolo druhé, ze kterého vyjdou dva zástupci do Parlamentu. Zástupcem sektoru v Parlamentu může být kdokoli s čistým trestním rejstříkem a neprostou bezúhoností.

Potomci Stovky se taktéž střídají jednou za tři roky, ale jejich systém je jiný. Zástupci z řad potomků Stovky jsou losováni náhodným výběrem při veřejném losování. Svého úřadu se mohou vzdát. Pokud se tak stane, probíhá nové losování náhradního člena vlády.

Jména členů parlamentuPětka
Cassandra Kesey - Pátý sektorClarke Layout - Školství, výzkum
Thomas Bowl - Pátý sektorIan Kant - Zemědělství, potraviny, hospodářství
Ken Barnes - Čtvrtý sektorMatthew Kant - Soudnictví
Adam McLandy - Čtvrtý sektorAlice Bennett - Zákonodárství
Cristina Hobbes - Třetí sektorPatrick Kane - Ekonomika
Kara McIwy - Třetí sektor
Matthew Tracy - Druhý sektor
Andy Cooper - Druhý sektor
Amanda Pumpkin - První sektor
Clarissa Newland - První sektor

* veškeré zmíněné postavy jsou neherní, v případě zájmu je možné nahradit je NPC nebo hráčskými postavami
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama