Aktuální informace

9. května 2015 v 21:35

Drahé příšerky a příšerkové, dámy a pánové...

vaše velectěné administrátorstvo vylezlo ze svých děr v pátém sektoru, a vykouklo z apartmánů v prvním, aby vám poděkovalo za vaše registrace a zároveň vás oficiálně přivítalo ve hře.

Registrace samozřejmě stále zůstávají otevřené a doufáme, že počet hráčů se pomalu ale jistě bude v následujících dnech navyšovat.
Na konec května nebo začátek června pro vás pak připravujeme první herní událost, na kterou budou posléze navazovat další. Detaily zatím neprozradíme, ale rozhodně se máte na co těšit. Pokud věci půjdou alespoň trochu podle plánu, dočkáte se totiž pořádné dávky napětí, akce a určitě padne i více než jeden výstřel.

Do konce května bude děj i aktivita hry ve velké míře záviset právě na vás, na hráčích. Zkouškové období a maturita si totiž vybírají svojí daň a nemůžeme zde trávit tolik času, kolik bychom si přály. Nicméně většinou bude možné alespoň jednu z nás zastihnout na chatu v podvečerních, nebo večerních hodinách a vaše e-maily se pokusíme vyřizovat každý den.
Nejpozději na začátku června už také budou v provozu veškeré herní knihy dokonce je možné, že se ještě objeví i několik nových.

Zatím tedy máte jedinečnou šanci se v klidu na stránkách i ve hře "rozkoukat", seznámit se s ostatními hráči i s námi, rozehrát se a kdo ví - třeba i pro svou postavu získat nějaké cenné kontakty nebo informace, které by jí později mohly zachránit život nebo přinést velké jmění.

Hodně zábavy a příjemné hraní,
admin team
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama