Městem otřásá vědecký skandál

22. května 2015 v 13:14
Vážení čtenáři,
dovolte nám vás jako první pravdivě a otevřeně informovat o skandálu, který vystoupil na povrch po tom, co policie našla tělo známého vědce Crystal Technologies, Estona Kanta, v jeho bytě!
Podle dostupných zdrojů a mluvčího policie tento padesátiletý muž spáchal sebevraždu. Naši reportéři se však nespokojili s takto prostým vysvětlením a vydali se pátrat na vlastní pěst. To, co odhalili, zapříčinilo doposud největší skandál v historii Crystal city!

Po tom, co se reportérům podařilo získat osobní počítač Estona Kanta, totiž vyplul na povrch pravý důvod jeho sebevraždy. Neetické, dlouhodobé pokusy na lidských bytostech s látkou, kterou nazýval "Forced evolutionry virus", nebo zkráceně jen FEV. A podle všeho nebylo cílem těchto pokusů nic jiného, než stvořit armádu uměle vypěstovaných evolutionů. Jedná se však o skutečnost, nebo šlo jen o poslední, zoufalý, pokus stárnoucího vědce, jak na sebe přitáhnout pozornost a pošpinit společnost, pro níž dlouhá léta pracoval a ve které byl podle svých kolegů poslední dobou velmi nespokojen?

Obrátili jsme se s těmito důkazy na ministryni výzkumu, Clarke Layotovou, i Johna Zesta, výkonného ředitele Crystal Technologies. Oba pánové se shodli na tom, že doktor Kant byl již několik let psychicky nemocen a John Zest nám předložil i důkaz o tom, že byl před přibližně dvěma lety sesazen z veškerých vůdčích pozic a nadále v Crystal Technologies pracoval jen jako asistent při sběru populačních dat.
V prospěch teorie o tom, že celý výzkum byl pouze výtvorem doktorovy fantazie hovoří i fakt, že doktorka Roxana Hoowerová, o které ve svých zápiscích hovoří, v Crystal Technologies podle zaměstnaneckých záznamů nikdy nepracovala a nikdo ze zaměstnanců, se kterými jsme hovořili, toto jméno ani nezná.

Pro více pikantních novinek zůstaňte s námi!
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama