Registrace - ukázkový profil

4. května 2015 v 13:05Majitel: Brambůrek

Jméno: Asma Diem "Zrzka"
- Jméno postavy se může skládat z několika jmen nebo jen z křestního jména/přijímení, postava pod ním však bude veřejně známa úřadům Crystal City. Pokud má vaše postava přezdívku, připište ji za jméno do uvozovek.
- Pod vaší přezdívkou budete vystupovat na non-rpg chatu, v komentářích a kdekoli na blogu mimo herní knihy.

Věk: 25 let (ve skutečnosti 35)
- U některých postav, zejména u droidů, je skutečný věk rozdílný od toho, na kolik let vypadají. Uveďte oba údaje, jako první věk, na který postava vypadá, jako druhý ten skutečný.

Rasa: Evolution
- Člověk, Evolution, Droid, Kyborg

Pohlaví: Žena

Názor: Zastánce Systému

Bydliště: Druhý sektor

Práce: Policistka, detektiv v oddělení vražd
- Jakékoli povolání, které vaše postava vykonává, nebo zkrátka to, čím si vydělává na živobytí. Pro inspiraci nakoukněte do volných míst sem, nebo se vydejte na dráhu zločinu jako překupník na Černém trhu, či člen nebo dokonce vůdce gangu. Členství v armádě, nebo policejním sboru je také vítáno!

ID: ano
- Má, nebo nemá identifikační čip?
Vzhled:
Středně vysokou žena s atletickou postavou a krátce střiženými vlasy by bylo možné považovat i za poměrně pohlednou, jen kdyby se občas usmála. I když je to pro zrzku netypické, nemá zelené ale hěndé oči a její pěkně tvarované rty naprostou většinu času úsměv ani nenaznačují. Nenosí žádné šperky, nemá ani propíchnuté uši a její jedinou ozdobou, i když je většinou skryté pod služební uniformou, je rozměrné tetování mechanických křídel, které jí zabírá prakticky celá záda.
-Krátký popis vzhledu postavy, minimálně pět vět. Zaměřte se na výrazné znaky (pihy, tetování, jizvy), nebo na cokoli, co je pro postavu charakteristické.

Povaha:
Asma je typický člen policejního sboru, tvrdohlavá, odhodlaná a pečlivá. Nemá dlouhodobý vztah a o dětech ani nepřemýšlí, pokud někdy zatouží po troše blízkosti, najde ji v náruči placených společníků nebo některého z kolegů. Ve volném čase většinou sportuje, nebo s několika blízkými přáteli vysedává po hospodách. Nemá velký smysl pro humor a bylo by možné ji označit za workoholičku.
Její mutace spočívá v tom, že stárne přibližně o desetinu pomaleji než ostatní lidé, pravdpodobně se tedy dožije vyššího věku a má "čas" na to vybudovat si vysněnou kariéru. Na druhou stranu ale stejnou rychlostí ztrácí zrak, který si bude muset brzy nechat vylepšit implantáty.
-Krátký popis povahy postavy, minimálně pět vět. Napište alespoň dvě silné a dvě slabé stránky. U Evolutionů popište jejich schopnost a negativní efekt, který na ně její užívání má.

Historie:
Jako jediný potomek v rodině plné policistů měla svou budoucnost určenou snad ještě dříve, než se narodila. Nikdy si ale nestžovala, její otec pro ni byl hrdinou a protože si přál spíše syna než děvče, postupně mladou dívku naučil nejen zacházet se zbraněmi, ale i prát se tak, jak by od ní nikdo nečekal. Vystudovala veřejnou školu, policejní akademii, bez v+tších incidentů - těch pár, kdy ji nachytali s chlapci nebo alkoholem bylo brzy zapomenuto po tom, co nastoupila k policejnímu sboru, kde brzy prokázala svoje schopnosti.
Získala malý, policií hrazený, byt ve druhém sektoru, nedaleko bytu rodičů a začala vést vcelku obyčejný život zasvědcený kariérnímu postupu.
-Stručný popis dosavadního života postavy.

Služební motocykl
Tetování na zádech
Byt ve druhém sektoru

Portrét postavy a doplňující obrázky:
-Může jít o fotografie, postavu z videohry, nebo kreslený (realistický) obrázek. NE anime.
-V případě, že je na fotografii/obrázku někdo známý, uveďte jeho jméno (celebrita, postava ze hry, filmu nebo knihy)
-Velikost minimálně 250x400 pixelů
-Je možné poslat maximálně 6 dalších obrázků postavy, jejích tetování, oblíbených věcí, místa bydliště nebo majetku, není to však povinné pro dokončení registrace.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama