Záznam výzkumu "Paradise"

22. května 2015 v 13:13
Operace Paradise
Zaznám číslo 1
Vedoucí pracovník Eston Kant
-----------------------------------------------------------------------------------
Dnes do laboratoře byly doručeny dva nové pokusné subjetky, dvanáctiletá dívka a patnáctiletý chlapec. Obávám se, že jeho věk je již hraniční pro to, abychom ho mohli využít, vedení však trvá na tom, že by v současné době bylo příliš riskantní hledat jiný subjekt. Pro další výzkum se tedy budeme s týmem soustředit hlavně na ně, testy na zvířatech jsou stále příliš neprůkazné.
Dívka pro účely výzkumu dostala označení X012 - Eve, chlapec X015 - Adam.Operace Paradise
Záznam číslo 3
Vedoucí pracovník Eston Kant
-------------------------------------------------------------------------------------
Jakmile jsme si ověřili, že X012 i X015 jsou v dobré fyzické i duševní kondici, začali jsme s podáváním FEV. Dávka je prozatím stanovena na 0.25 miligramu denně. Oba subjekty po prvním požití nevykazují žádné fyziologické ani psychologické změny. Pokud jsou ponechány společně v jedné místnosti, reagují na sebe velice dobře a navazují první kontakt.

Operace Paradise
Záznam číslo 25
Vedoucí pracovník Eston Kant
---------------------------------------------------------------------------------------
Po třech měsících bez známek jakýchkoli pokroků zvyšuji dávku FEV pro subjekt X012 na 0.5 miligramu denně a pro subjekt X015 na 0.75 miligramu denně. Jejich chování vůču pracovníkům začíná být mírně nepřátelské, nicméně to je možné přičíst věku. Navzájem na sebe nadále reagují velice dobře, vyvinuli si silné pouto, a pokud bude FEV skutečně účinkovat, je velmi dobrý předpoklad pro brzký vznik nové generace.

Operace Paradise
Záznam čáslo 120
Vedoucí pracovník Eston Kant
------------------------------------------------------------------------------------------
Dnes, rok od startu celého projektu, nás svou návštěvou poctila pětice radních. Nicméně nejsou spokojeni s výsledky. FEV prozatím nemá na subjekty takový vliv, jaký jsme předpokládali. Genetická struktura je rozhodně ovlivněna - X012 změnila barvu vlasů na zelenou, X015 na modrou. Tyto "vedlejší účinky", jak se pětice vyjádřila, však nejsou dostatečným důkazem o funkci viru. Bylo nám přislíbeno financování na další rok, pokud ale ani po něm nedosáhneme uspokojivých výsledků bude operace Paradise ukončena.
Zvyšuji dávku FEV u subjektu X012 na 5 miligramů denně, u subjektu X015 na 10 miligramů denně.

Operace Paradise
Záznam číslo 180
Vedoucí pracovník Eston Kant
-----------------------------------------------------------------------------------------
X015 vykazuje jasné výkyvy ve fyzických testech. Odchylky nejsou tak časté, aby mohly být považovány za směrodatné, zdá se však, že jsme na dobré cestě. Bohužel stále stoupá i jeho nepřítelství vůči personálu, jako trest za jeho chování mu byl udělen zákaz se na několik týdnů stýkat s X012.
X012 nicméně stále nevykazuje žádné změny. Zvyšuji dávku na 10 miligramů denně. Na rozdíl od X015 je však zcela poddajná a svolná k jakýmkoli testům. Plně se přizpůsobila zdejšímu prostředí, a pokud X015 vyvolá spor, pokouší se ho uklidnit.

Operace Paradise
Záznam číslo 370
Vedoucí pracovník Eston Kant
------------------------------------------------------------------------------------------
Konečně! Dnes nastal průlom, na který jsme čekali. X015 má jasně prokazatelné ochylky v genetickém kódu, při fyzických testech je schopen krátkodobě podávat výkony nepřiměřené nejen jeho věku, ale i svalové stavbě a celkové kondici. Prozatím nenacházíme žádné znatelné vedlejší účinky ani fyzické, ani psychologické. Stále se domnívám, že výrazná vzdorovitost je zcela zapříčiněna pubertálním věkem subjektu. Zvyšuji dávku FEV na 15 miligramů denně.
X015 také vykazuje jisté změny, avšak zcela jiného charakteru. Bude třeba dalšího zkoumání, abychom zjistili, proč na virus reaguje jinak než X015.

Operace Paradise
Záznam číslo 510
Vedoucí pracovník Eston Kant
-------------------------------------------------------------------------------------------
X015 i X012 vykazují jasně pozorovatelné mutace. U X015 opakovaně dochází ke krátkodobému zvýšení síly a odolnosti, u X012 ke zvýšení obratnosti a rychlosti. Stále nevíme, proč subjekty reagují na FEV rozdílně, vedení však nechce financovat další výzkum v této oblasti. Podle pětice radních se máme soustředit jen na dosažení co nejlepších výsledků a naprosté vyloučení možnosti vedlejších účinků FEV, než dovolíme vznik nové generace.
X012 je již plně fyzicky vyspělá a z mého pohledu není důvod novou generaci odkládat. S oběma subjekty jsem strávil poslední tři roky života. Od dnešního dne dávám povolení k tomu, aby sdíleli jeden pokoj i přes noc, během které nebudou rušeni hlídkami.

Operace Paradise
Záznam číslo 745
Vedoucí pracovník Eston Kant
---------------------------------------------------------------------------------------
K mému politování musím konstatovat, že i když mezi subjekty prokazatelně opakovaně došlo k pohlavnímu styku, X012 stále neotěhotněla. Nicméně alespoň došlo k poklesu incidentů mezi zaměstnanci a X015. Pokračujeme v každodenním dávkování FEV, u obou subjektů v dávce 30 miligramů denně.
Krátkodobé fyzické anomálie u subjektů jsou v tuto chvíli naprosto nepopiratelné, ba co více, subjekty je mohou zcela cíleně vyvolat.

Operace Paradise
Záznam čáslo 1100
Vedoucí pracovník Eston Kant
-------------------------------------------------------------------------------------
U X015 nastal nekontrolovatelný záchvat agresivity, naštěstí se ochrance podařilo ho zvládnout dříve, než mohl způsobit skutečný problém. Nové psychologické testy stále neukazují žádné anomálie, navrhuji provést měření mozkové aktivity přímo ve chvíli, kdy příště cíleně vyvolá svýšení své síly.
X012 přestává být personlu nakloněna tolik, jako bývala dříve. Do odvolání ruším jejich pobyt ve společném pokoji, nadále se budou vídat pouze v určený čas a pouze pod dohledem.

Operace Paradise
Záznam číslo 2000
Vedoucí pracovník Roxana Hoower
---------------------------------------------------------------------------------------
Na žádost vedení přebírám práci i tým doktora Kanta. Subjekt X015 začná vykazovat znatelnou psychikou nestabilitu způsobenou poškozením mozku. V tuto chvíli nevíme jistě, zda je toto poškození nevratné.
Subjekt X012 včera prodělal první záchvat agresivity a pokud se i u něj budou vedlejší účinky FEV vyvíjet stejně jako u X015, budeme muset operaci Paradise prohlásit za jeden velký neúspěch. Když se pětice radních dozvěděla o tom, že se Kant pokoušel bez jejich svolení o vytvoření nové generace, doslova zuřili. Podařilo se mi je alespoň přesvědčit k tomu, aby mi ho v laboratoři nechali jako asistenta.
Od dnešního dne zakazuji jakýkoli kontakt mezi subjekty a oběma snižuji dávku FEV na 5 miligramů denně.

Operace Paradise
Záznam číslo 3500
Vedoucí pracovník Roxana Hoower
--------------------------------------------------------------------------------------
Vyhlašuji pohotovost na čtvrtém podlaží. Žádnám o zaslání více členů ostrahy. Jakmile to tady skončí, veškerá evidence o FEV, jeho vzorky i pokusné subjekty musí být ostraněny.


------------------------------------------------------------------------------------
Zpráva doktora Estona Kanta
------------------------------------------------------------------------------------
Před několika dny za mnou X012 přišla. Stěžovala si na výpadky paměti a na to, že si nevzpomíná jak X015 vypadá. Připadalo mi zvláštní, že si stále vybavovala mě i množství rozhovorů, které jsme spolu vedli. Ujistila mě, že se na mě nezlobí i když jí kvůli mě každý den dávají "tu hroznou věc, po které pořád víc zapomíná". Shodou okolností to bylo jen několik hodin před tím, než nám vedení oznámilo, že vzhledem k nárůstu vedlejšch účinků Forced evolutionary virus, musí být operace Paradise ukončena. Ani nevím proč, rozhodl jsem se rozkaz o několik dní pozdržet a nepředal ho Hoowerové.
Den na to jsem s X012 mluvil znovu. Nevybavovala si náš předešlý rozhovor a v jejím pohledu bylo něco tak šíleného a bolestného, že jsem raději odšel. Celé ty roky jsem věřil, že pokud bychom uspěli a získali tak účiný způsob jak ze všech obyvatel udělat evolutiony, ze všech udělali sobě rovné, zabránili bychom tak dalším válkám. Kde nejsou rozdíly, nemohou být ani spory. Mohl jsem se celou dobu tak mýlit? Ve zprávě kterou jsem zadržel se nehovoří o rovnosti, ale o nové generaci silných, nezastavitelných vojáků. Ač si to nechci připustit vybudoval jsem si k Eve i Adamovi osobní vztah.
Hoowerová nakonec rozkaz obdržela. Vedení se nezdálo, že jsme jim nepotvrdili přijetí a poslali sem jednoho ze svých lidí, aby ho předal osobně. Byl jsem již ale pevně rozhodnutý, že je nenechám ty dva zabít. Ať zničí všechna data, na kterých jsem celý život pracoval, ať se tváří, že FEV nikdy neexistoval... Ale nechtěl jsem přihlížet tomu, jak berou životy těm dvěma, kteří za nic nemohli. Sehnal jsem dvě zbraně z výzkumného oddělení, katanu z nějakého podivného kovu a něco, čemu říkají "ostří západu". Z mého pohledu je to jen velký nůž, ale vypadá že má kolem sebe nějaké elektromagnetické pole.
Jakmile se mi naskytla vhodná příležitost odemkl jsem pokoje Adama a Eve, dal jim zbraně a bezpečnostní kartu ke dveřím. Podařilo se mi zmizet, než Hoowerová spustila poplach. Jen doufám, že to ti dva nějak zvládli. Jiné děti nemám.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tee Pee Tee Pee | 22. května 2015 v 13:29 | Reagovat

Zdravím Tě,
netuším jak začít, nikdy jsem nebyla nucena nic podobného dělat, ale bylo mi to doporučeno a logicky jsem si i jistá, že je to asi to jediné, co mi může pomoci splnit můj sen. Proto se předem omlouvám, pokud Tě má žádost bude obtěžovat, ale věř, že i těch pár sekund, které mi věnuješ, mi pomůže splnit můj největší sen.
Jsem hrdá majitelka toho nejúžasnějšího stvoření, které jsem kdy potkala- tříleté psice čistokrevného voříška jménem Amy. Ačkoliv jsme si prošly nejednou nesází, je mým nejlepším parťákem, přítelem, ochráncem a oddaných společníkem. Po váhání a uváhách "ono to stejně nevyjde" jsem se nakonec rozhodla nás přihlásit do jisté soutěže. Pokud jsi dočetla až sem, jsem Ti velmi vděčná za Tvou pozornost a dovolím si troufale požádat, zda by jsi mi tento sen pomohla splnit. Stačí otevřít tento odkaz → http://www.brithappytogether.cz/ a pod videem ("Tee Pee") kliknout na tlačítko "To se mi líbí" (nutno dole na stránce listovat na stranu 3).
Předem děkuji a věřím v Tvojí pomoc :).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama