Odcizený nebezpečný materiál z laboratoří Crystal Technologies

28. června 2015 v 6:00
Dnes v časných ranních hodinách do naší redakce dorazila tisková zpráva ze společnosti Crystal Technologies, že v jejich laboratoří došlo k odcizení nebezpečného radioaktivního materiálu. K odcizení došlo v průběhu Dne otevřených dveří, během kterého chtěla společnost ukázat občanům města, že žádné další tajné, neetické pokusy již nepraktikuje. Společnosti to bohužel moc nevyšlo.

Podle tiskové mluvčí laboratoří, kterou jsme po obdržení tiskové zprávy kontaktovali, došlo ke ztrátě či odcizení tří ampulí, přičemž v každé bylo padesát gramů nebezpečného materiálu. Takové množství by stačilo k výrobě bomby, která by poničila území jednoho sektoru, k výrobě velkého množství menších zbraní a taktéž k výrobě různých látek (společnost jej využívala k výrobě FEV přu svých pokusech).

Milí čtenáři, buďte prosím v pozoru a kontaktujte bezpečnostní složky, kdybyste náhodou zaslechly nebo zahlédly nějaké nekalé obchody. A taktéž zůstaňte s námi, o jakémkoli pokroku ze stran policie, veden města nebo společnosti vás budeme informovat jistě jako první.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama