Herní body

7. července 2015 v 13:39
AktivitaPočet bodů
Účast v události3 body
Aktivní účast v události5 bodů
Přínos v události10 bodů
Účast a spolupráe s jednou postavou v události15 bodů (+ 1 bod za každou další postavu
Vyřešení problému20 bodů
Spolupráce s vypravěčem/postavou mající úlohu vypravěče+ 5 bodů
Vyřešení mimořádné akce/události25 bodů
Návrh a realizace vlastní akce15 + 15 bodů

Vysvětlení jednotlivých aktivit:

Účast na události - Postava se na události ukáže. Příklad postu: *Přijde, popovídá si s pár známými, rozhlédne se kolem sebe a zase zmizí.*

Aktivní účast na události - Postava na akci napíše minimálně 5 postů.

Přínos v události - Postava přijde s nějakým nápadem nebo s řešením, které pomůže s řešením události, která to vyžaduje.

Účast a spolupráce s jednou postavou v události - Postava aktivně spolupracuje s jinou postavou. Nejedná se o rozhovor, ale o činnost.

Vyřešení problému - Postava vyřeší problém v rámci akce/události/hry

Spolupráce s vypravěčem/postavou mající úlohu vypravěče - Postava aktivně spolupracuje s vypravěčem nebo postavou, která má úlohu vypravěče.

Vyřešení mimořádné akce/události - Jako admini myslíme i na ty hráče, kteří nejsou vždy přítomni na blogu a ne vždy mohou hrát nebo se zúčastnit nějaké akce. Každé dva týdny bude připravena hádanka/úkol nebo tak něco, co řešíte vy jako hráč, ale body dostane vaše postava.

Návrh a realizace vlastní akce - Každý hráč může přijít s návrhem na akci. Když přijdete s návrhem a my ho přijmeme, získáte 15 bodů. Pokud se ale pustíte i do její realizace, získáte navrch ještě dalších 15 bodů. Pro lepší přehlednost uvádíme příklad situací:
a) Narozeninová oslava vaší postavy - Pokud přichystáte narozeninovou oslavu svojí postavě a budete ji chtít udělat jako veřejnou událost/akci, získáte celých 30 bodů. >> Akci jste navrhli, připravili a ještě zorganizovali.
b) Únos vysokého státního činitele - Tuto akci jste vymysleli, navrhli, ale nakonec se vám do její realizace moc nechce. Nevadí! Za návrh dostanete 15 bodů.
Výše uvedené případy jsou pouze orientační, takže pokud se rozhodnete milý únos zorganizovat, nic vám nebude stát v cestě a ve výsledku získáte celých 30 bodů. A body se budou přidělovat úplně stejně jako u Mimořádné akce - vy si určíte, komu budou body přiděleny.

Přidělení bodů:

Body z výše uvedené tabulky získává postava, za kterou v danou chvíli hrajete. To se ovšem netýká mimořádných akcí/událostí, na které reagujete vy jako hráč, ale body dostáváte postava, pro kterou se rozhodnete. Avšak pouze jedna postava, i když jich máte více.
Aby bylo možné přidělit vaší postavě body, když zrovna nebudete hrát s někým z adminů, bude nutné, abyste u příslušné akce napsali do komentářů, kde jste hráli hráli, abychom se mohli podívat a připsat postavě body. Aktuální bodový stav svojí postavy si budete moci zkontrolovat v seznamu postav v jednotlivých sektorech (v levém sloupci v menu jsou jednotlivé sektory, v nich seznam postav a v nich naleznete i body).

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama