Mimořádná událost No. 2

27. července 2015 v 0:00

AKCE PRODLOUŽENA DO 23. 8. 2015!!!

Admin team Crystal city vyhlašuje novou Mimořádnou událost - Staň se nejaktivnějším hráčem! Tato mimořádná událost je velice jednoduchá - odehrajte s kteroukoli svojí postavou alespoň tři hry a získejte odměnu 25 Herníh bodů (dále jen HB). Avšak pozor, abyste odměnu získali, musíte splnit jistá pravidla.

1) Mimořádná událost No. 2 probíhá od půlnoci 27. července do půlnoci 9. srpna.
2) Hra musí mít alespoň pět příspěvků od každého. To znamená, že postava A napíše pět příspěvků a postava B taktéž. Nejde to udělat tak, že postava A napíše dva příspěvky a postava B tři. Taková hra nebude uznána.
3) Každá hra musí být s jinou postavou. To znamená, že postava A musí odehrát hru s postavou B, C a D. Pokud hráče zrovna nezastihnete na chatu, nebo víte, že na něj nechodí, koukněte se do seznamu hráčů a zašlete mu e-mail, nebo využijte knihu pod článkem, kde se můžete taktéž domlouvat.
4) Poslední hra musí začít nejpozději 9. srpna a pět příspěvků za postavu musíte stihnout do půlnoci 9. srpna. Jinak je na vás, kdy a jak budete hrát.
5) Když nějakou hru odehrajete, napište do komentáře pod tento článek, kde a s kým jste hráli, abychom mohli hru zkontrolovat. Stačí, když hru oznámí jen jeden z dvojice, ale započítána bude oběma.
6) Pro získání 25 HB jsou podmínkou tři hry, ale pokud jich stihnete více, můžete je zúročit taktéž - za každou hru odehranou navíc získáte bonus 3 body, ale hra musí splňovat výše uvedené body kromě bodu 2).

Pokud je vám cokoli nejasné, využijte chat, e-mail nebo komentáře pod článkem a vše vám bude ujasněno. Přejeme vám spoustu zábavy při hraní!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama