Hledá se nové adminstvo

9. září 2015 v 14:37

Hledá se nový admin, případně admini!

Ano, přesně jak nadpis článku říká, hledá se nový admin, případně dva. Původně jsem toto opatření dělat nechtěla, ale bohužel jsem se dostala do situace, kdy to jinak nejde. Už teď nemám zrovna moc času, od října nastupuju na vysokou a jsem si jistá, že tam mi toho času ještě ubyde. Bohužel. Původně jsem myslela, že stránky úplně zruším, ale stále se tu najde pár hráčů, kteří sem občas zajdou, a přeci jen jsem prací na blogu strávila dost času, který se mi nechce jen tak vyhodit z okna.

Tak vysvětlila jsem vám důvody a teď je čas na to hlavní. Napsat to, co bych od nové síly v admin týmu potřebovala. Takže...
Požadavky: schopnost DOBRÉ komunikace přes e-mail, facebook, skype, cokoli. Nepotřebuju jako dalšího admina někoho, kdo mi nedokáže odpovědět do druhého dne, když potřebuju něco vědět.
: kreativita, dostatek energie, času, nápadů, vlastní iniciatica, schopnost kompromisu
: registrovaná postava
: dobré zkušenosti s RPG
: zvládání gramatiky

Ale abyste neřekli, že mám jenom požadavky, chtěla bych poprosit každého zájemce, který by měl zájem stát se adminem, aby mi napsal, co by si představoval, že by dělal, kolik by měl času, zda má nějaký nápad, jak hru pozvednout, atd. Prostě cokoli.

Nábor, konkurz, nazvěte to, jak uznáte za vhodné, potrvá od středy 9. 9. 2015 do neděle 27. 9. 2015. Svoje odpovědi směřujte na e-mailovou adresu: crystalcity@seznam.cz, do předmětu uveďte Nový admin. Svoje dotazy, nejasnosti směřujte do komentářů pod článkem nebo na výše uvedený e-mail.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama