Září

1. září 2015 v 12:34
Měsíc: Září

Po extrémních teplech minulého měsíce se nyní dočkáme velkého teplotního poklesu. Prakticky během celého měsíce bude teploměr ukazovat méně než dvacet stupňů Celsia. Obloha sice může být bezmračná, ale ani slunce teplotu nijak rapidně nezvedne. Dále bychom taktéž měli očekávat časté dešťové srážky, které by už ovšem neměly být tak silné. Srážky by s sebou také neměly přinést nárazový vítr, jako tomu bylo minulý měsíc. Avšak očekáváme náhlý výkyv větru ve dnech od 12. do 18. září. V těchto dnech se nedoporučuje vycházet osobám s mechanickými součástkami, které by se mohli zanést prachem a drobnými částečkami.

Na druhou stranu období babího léta bude opravdu vydařené - teploty se budou pohybovat mezi 22°C a 25°C, obloha bude víceméně jasná a foukat bude mírný jižní vítr, který může ještě zvyšovat pocitovou teplotu.

Na závěr zde máme varování od lékařů z městské nemocnice: Lidé by si měli dát pozor na nestálost počasí v první části měsíce, kdy budou náchylní k nachlazení a následnému onemocnění. Podle předpokladů bude častý výskyt chřipek a virového onemocnění horních i dolních cest dýchacích. Občané by taktéž neměli zapomínat na deštníky.

Admini si vyhrazují právo na změnu počasí v souvislosti s průběhem hry!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama