E-mail

23. července 2016 v 0:00 |  Nespokojený občan
...Najednou se do ticha a relativního klidu časných ranních hodin rozzáří počítač v každé domácnosti Crystal city, zapípají telefony, aby oznámily příchozí e-mail. Ti nejchudší ve 4. a 5. sektoru ráno naleznou stejné sdělení v dopisu ve svých schránkách…

"Vážení obyvatelé Crystal city,
už jste o mně před časem slyšeli. Ano, jsem to já, váš Hacker, nebo taktéž Nespokojený občan, jak mě několikrát nazvali v místních novinách. Když jsem si vaši pozornost nezískal odcizenými materiály, tak teď už bych mohl…
Dostal jsem se do databází a získal informace o všech obyvatelích Crystal city. Vedení města se to samozřejmě snaží ututlat, ale… Čtete tento text, takže bych řekl, že je dostatečné jasné, kdo má tentokrát pravdu. Ale nemusíte se bát, nehodlám vaše údaje zneužít a prodat na černém trhu. Hodlám je využít pouze pro vlastní účely.
Chápu, že někteří z vás jsou dostatečně zarytí zastánci systému, takže s jejich názorem nepohnu, ale zbytek obyvatel bych oslovit mohl. Ve městě je spousta důkazů, že vláda není taková, jaká se zdá. Bohužel bych potřeboval pomoc od vás, občanů Crystal city. Teď je tedy na vás, abyste se rozhodli, jak dál. Přidáte se na moji stranu nebo zůstanete nakloněni systému? Volba je na vás!
Pokud se rozhodnete moji nabídku přijmout, níž v tomto e-mailu najdete modré tlačítko, na které stačí kliknout. Zbytek zařídím za vás. Ti z vás, kteří mají "obyčejný" dopis, mají pod textem modrý rámeček s adresou, kam stačí tento dopis i s obálkou vhodit. Zbytek opět zařídím za vás.
Váš nespokojený občan!"

Tak a teď už je to skutečně na vás. Máte dva týdny na vyjádření… Jinými slovy pod článek do komentáře napíšete, jak se vaše postava rozhodla. Prosila bych o vyjádření od všech vašich postav.

Ali ^^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 RorryBe RorryBe | 28. července 2016 v 21:53 | Reagovat

Dr. Joseph Aldrich-nezmáčkl

Sebastian Carpenter-zmáčkl

2 Půlměsíc Půlměsíc | 7. srpna 2016 v 18:50 | Reagovat

Jericho Wotton - Ne
Christopher Ringwald - Ano

3 Luce Large Luce Large | E-mail | Web | 9. srpna 2016 v 23:21 | Reagovat

Lucinda Large - stlačila tlačidlo

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama