Prázdninový provoz + INFO

13. července 2016 v 16:00

Zdravím všechny!

V první řadě bych se chtěla omluvit za svoji neaktivitu během posledního měsíce - měla jsem praxe a tak trochu nestíhala. Každopádně teď mám na chvíli volno a budu se vám moci věnovat...

V první řadě bych tu chtěla napsat nějaká data a čísla.
  • 16. 7. - 23. 7. >> Budu na dovolené, ale měla bych se tu vyskytovat. Možná v menší míře, ale na příjmu budu.
  • 24. 7. - 5. 8. >> Běžná prázdninová přítomnost.
  • 6. 8. - 20. 8. >> Další dovolená, ale na příjmu bych opět být měla.
  • 22. 8. - 9. 9. >> Praxe číslo 3. Nevím, jak na tom budu s připojením na internet, ale o víkendy bych se tu měla vyskytovat na 100 %!!!
V druhé řadě jsem moc ráda, že se tu za dobu mojí nepřítomnosti nashromáždilo pár registrací, takže touto cestou vítám nové hráče i s jejich postavami a doufám, že si to tu s námi užijí.
Dále chci připomenout knihu DOMLUVY HER, kde si můžete domlouvat hry. V létě je to možná lepší, protože nevím, kolik z vás se sejde na chatu a podobně.
V neposlední řadě připomínám, že bych uvítala, kdyby někdo z vás chtěl rozšířit řady administrátorů. Jak vidíte sama na to nestačím, ale nechci Crystal city úplně zazdít...
Na závěr, abych nekončila tak pesimisticky, bych ráda oznámila, že v nejbližší době zkusím rozjet novou "akci"/"hru" zde na Crystal city. Doufám, že vás zaujme a třeba se nám vyvede.

Ali ^^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama