Nespokojený občan - Vysvětlení a zadání Mise 1

17. srpna 2016 v 11:45 |  Nespokojený občan
Moji milovaní hráči,

všimla jsem si, že spousta z vás byla asi dost rozpačitá, co se týkalo e-mailu od Nespokojeného občana. Ani se nedivím, takže zde přináším nějaké vysvětlení...

Základní informace:
  • Nespokojený občan je hra na mise, kterou jsem vymyslela, abych trochu oživila děj této lehce umírající RPG a povzbudila vás k aktivní hře.
  • E-mail obsahoval základní informace o povaze hry - jedná se o někoho, kdo chce udělat převrat ve městě. Teď je jen na vás, případně na mně, jak se mu to podaří.
  • Mise se musí plnit postupně, od začátku - tedy od úvodního e-mailu, ale nezoufejte, i když jste přišli, nebo se rozhodli začít s hrou později. Stačí odpovědět pod e-mail a bude vám přidělena první mise.
  • Za každou splněnou misi dostanete HB.
  • S jakýmikoli dotazy se na mě nebojte obrátit a ptát se.

Přidělené body:
JménoReakceBody
Dr. Joseph AldrichNezmáčkl+5
Sebastian CarpenterZmáčkl+5
Jericho WottonNezmáčkl+5
Christopher RingwaldZmáčkl+5
Lucinda LargeZmáčkla+5

Mise 1:
Jelikož jste se rozhodli Nespokojenému občanovi pomoci, nechal Vám kdesi ve městě schované obálky s pokyny. Tuto obálku musíte najít podle indicií a nápovědy.
Lucinda LargeChristopher RingwaldSebastian Carpenter
Obálka s pokyny je ukryta na místě, které bylo pro občany čtvrtého sektoru dlouhou dobu zdrojem jediného lékařské péče. Ačkoli nelegální! Pokyny jsou na místě, kam se běžně dostane pouze pacient a Farrah či Dahaka.Obálka s pokyny je ukryta na místě, kde je jeden bílý plášť vedle druhého, i když jich je stále dost málo. Sem tam se na onom místě mihne i modrý či zelený stejnokroj.Obálka s pokyny je ukryta na místě, kde je spousta zkumavek, ale nemocniční vzorky zde nehledej.
Nápověda: Na kovovém podnose je ostří, tomu se raději vyhni a hledej níž.Nápověda: V patře nejvyšším je malá místnost, kde nejedna modrá sukně se mihne. Dokonce je to místo kdejakého románku. Nicméně v této místnosti je stůl se čtyřmi šuplíky. Máš řadu čísel od jedné do čtyř. Když od jednoho čísla odečteš jiné a přičteš další, vyjde ti zbývající číslo a zároveň číslo šuplíku.Nápověda: Potřebuje je každý vědec, ale tyto předměty potřebují vlastní místnost. Obálka je v této místnosti v pátém podzemním podlaží.

Herní body dostanete za post, ve kterém uvedete, kde přesně jste obálku nalezli - 5 bodů za to, že jste rozluštili místo, 5 bodů za to, že jste si obálku vzali. Přeji příjemnou zábavu.

- A.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama